سوالات متداول

پاسخ های کوتاه و شفاف به سوالات پرتکرار شما
سیگنال و تحلیل
امنیت و پشتیبانی
ورود و ثبت‌نام
سوالات عمومی
خرید و فروش

ورود و ثبت‌نام

پس از ثبت نام، یک ایمیل جهت تایید آن به شما ارسال می گردد و پس از دریافت کد تایید، شما می توانید وارد حساب کاربری خود شوید، اما برای واریز ریال نیاز به احراز هویت کامل خواهید داشت. درصورتی که اطلاعات هویتی به درستی وارد شود، و عکس هویتی شما مطابق با تصویر و خوانا باشد ، سپس سریعا تایید هویت می شوید و می توانید اقدام به افزودن کارت بانکی به نام خود کنید؛ در صورتی که کارت بانکی به نام شما باشد و تایید گردد، امکان واریز ریال به وب سایت را دارا خواهید بود
چگونه وارد حساب کاربری خود شوم؟-برای ورود به وب سایت پس از ثبت نام شما باید وارد حساب کاربری خود شوید؛ درصورتی که اطلاعات را درست وارد کنید، وارد حساب کاربری خود خواهیدشد. اگر از شما درخواست کد دومرحله ای می شود، باید آن را در کادر مورد نظر وارد نمایید.
رمز خود را فراموش کرده اید؟-از بخش ورود می توانید روی گزینه فراموشی رمز کلیک کنید و یک ایمیل برای شما ارسال می گردد که حاوی کد چند رقمی خواهد بود.
به دلیل ارائه خدمات ارزهای دیجیتال در بیورکس و ماهیت آن ها که می تواند برای جرایم زیادی مورد استفاده قرار گیرد و همچنین عدم سواستفاده کلاهبرداران اینترنتی که اقدام به دزدیدن اطلاعات کارت ها می کنند، نیاز است که هر فرد تنها با هویت و کارت بانکی خود اقدام به معامله و واریز و برداشت نمایید تا از این گونه مشکلات جلوگیری شود.
احرازهویت در بیورکس ،در صورت ورود اطلاعات پایه درست به صورت اتوماتیک صورت می گیرد و در صورت بروز مشکل به کارشناس ارسال و بررسی می گردد. به صورت کلی احراز هویت بیشتر از ۲۴ ساعت زمان نمی برد.
نیاز است آن مرحله از احراز هویت را با دقت مجددا انجام دهید و از صحت اطلاعات اطمینان حاصل کنین. درصورت عدم تایید مجدد، با تیکت با بخش مربوطه در ارتباط باشید.